Press

Modellimõõtu youtuber Anita Sibul unistab saada inspireerivaks ärinaiseks

Sotsiaalmeedia vahendusel näib Anita kõike muud, kui väiksest kohast pärit piigalt oodata oleks. Ainuüksi oma Instagramis võlub ta fotodega, mis võiks modellidelegi kõvasti konkurentsi pakkuda.

FOTOD | Instakaunitar ja juutuuber Anita Sibul: kui midagi kardad, siis ega see ei tule ka su juurde. Rahaga on samamoodi

Instakaunitar ja juutuuber Anita Sibul (22) kasvas üles Jõgeval, kuid temast on saanud aastatega tõeline maailmakodanik, kelle Instagrami kontole postitatud pildid viivad meid maailma eri nurkadesse või Eestimaa nurgatagustesse, kus naine ise alati üdini naiselikes riietes poseerib. Aga kes peitub nende piltide taga?

Anita Sibul - väikelinna tüdruk, kellest võrsus isepäine maailmakodanik: kui katki ei jäta, jõuad sinna kuhu soovid!

Sotsiaalmeediasse ja Youtube-i moe-, ilu- ja reisiteemade sisulooja Anita Sibul on märkamatult väikelinna tüdrukust iseteadlikuks maailmakodanikuks võrsunud. Sotsiaalmeedias õpitut annab ta edasi ka koolides, õpetades huviringides ning ülejäänud ajaga kustutab kirge trenni vastu ja janu reisimise järgi. Tegime lähemalt tutvust, kes selle malbe naeratuse taga tegelikult peitub.

Suunamudija Anita Sibul: kuni meestel pole menstruatsiooni, mina õhtusöögi eest ei maksa! | Elu

"Ma isegi ei püüa siin midagi ilustada ja ütlen välja, et mees, kelle esimese kohtingu idee on tema juures filmi vaadata, ei taha midagi muud kui seksi. Kui see ongi, mida otsid, on kõik hästi, kuid hiljem seda suhtumist muuta on raske," nendib suunamudija ja youtuber Anita Sibul, kes kodumaises meedias silma paistnud julgete väljaütlemistega raha, meeste ja suhkruissinduse teemal.

FOTOD | Kuum moemõjutaja Anita Sibul jagab oma taaskasutuspoodides ostlemise nippe ning lemmikuid trendihitte - Anne & Stiil

Kaunis youtuber ja moemõjutaja Anita Sibul armastab luksuslikku elustiili, aga ei pelga ka oma rahakotti taaskasutuspoodides kergendada. Anne & Stiil uuris, mida ta nendes poodides jahtimas käib ning mida osta ei soovita. Lisaks annab neiu ka mõningad nipid, kus on kõige parem oste teha.

ANITA SIBUL ei soovita just nende populaarsete trendidega kaasa minna

"Mis näeb mu seljas hea välja? Mis on minu eesmärk töös ja suhetes? Need on need kaks küsimust, mille järgi olen oma stiili vorminud," kostab Anita Sibul tarmukalt, et tänu sellele on ta on ta mõningad riideesemed oma kapist eemaldanud. "Need lihtsalt ei ole naiselikku õrnust ja classy 't stiili edasiandvad."

3 KÕIGE ÄGEDAMAT asja minu garderoobis: Anita Sibul

Pole midagi põnevamat, kui oma sõbranna riidekapis ringi piiluda. Rubriigis: "3 kõige ägedamat asja minu garderoobis" toome teieni tuntud Eesti naiste lemmikpalad. Tegemist on esemetega, mis on nende naiste jaoks kõige ägedamad ning sel korral toob oma lemmikud välja suunamudijast moegurmaan Anita Sibul. Anita esimeseks valikuks on punane kleit.

Kuidas meeldib? Anita Sibul meenutab, kuidas ta galaõhtul 1-eurost kleiti kandis

"See üks kord, kui käisin Vana Tallinn Galal euro maksnud second-hand kleidiga," kirjutab Sibul pildiallkirjaks. Paistab, et noorele juutuuberile meeldib erinevates kohtades šopata: kuigi teda võib näha kandmas kalleid brändiasju, üllatab ta vahel ka teistsuguste valikutega. Näiteks kandis ta tänavusel Tallinn Fashion Weekil sekspoest ostetud pluusi. Vaata pilti SIIT!

Video | Anita Sibul räägib sotid selgeks: miks talle meeldivad vanemad mehed ja kust algab vanusepiir? | Sky.ee - Eesti suurim muusikaportaal!

Suunamudija Anita Sibul on skandaalsete väljaütlemistega noor daam, kel vanust kõigest 22 aastat. Sellegipoolest on ta jõudnud juba teatada, et tema pole nõus oma lõuna eest ise maksma, kuniks mehed ei menstrueeri. Jah, õigesti lugesid! Samuti pole Anita jätnud enda teada, et vanemad mehed on voodis jumalad. Sky portaal kutsus Anita Sibula külla ja esitas kõik need küsimused, mida lugejad temalt küsida eelistaks.

Suunamudija Anita Sibul jagab viis soovitust, kuidas Instagramis edukas olla ja edukaks jääda | Sky.ee - Eesti suurim muusikaportaal!

Suunamudija Anita Sibul, kes annab sotsiaalmeedia koolitusi, oli nõus Sky portaali lugejatele avaldama viis väga olulist nippi, kuidas oma Instagramiga silma paista. Kui oled hädas, sest followerid aina kaovad ja like`e pildi all jääb iga postitusega vähemaks, siis on need trikid just sinu jaoks.

VAHUR JOA INTERVJUU Küpsemaid mehi eelistav noor juutuuber Anita Sibul lohutab poisse: ärge muretsege, teie aeg alles tuleb!

Noor juutuuber Anita Sibul jagab aega sotsmeedia ja modellinduse vahel. Jõgevalt pärit neiu on leidnud oma tee, mida mööda on ta juba lapsest saati tahtnud käia. Aga ka tema ei ole pääsenud skandaalidest. Anita Sibul (21) on pärit isegi Eesti mõistes väikesest linnast Jõgeva.

Seitsmesed - Blogija Anita Sibul: kui blogijas nähakse potentsiaali, tuleb ka sponsorlus!

Reklaamivaba elamus et Kaubamaja sügishooaja avamisel astus moelaval üles ka populaarne blogija ja youtuber Anita Sibul, kellelt uurisime, kuidas ta nii konkurentsirohkes valdkonnas ellu jääb ja mis on tema fenomen. Foto: Kuvatõmmis/Instagram Autor: Anna-Maria Makko TV PLAY BALTICS AS. Chat with us, powered by LiveChat

Kuula | Anita Sibul tõde ei karda: tahaks näha inimest, kes ei võtaks sellise pakkumise eest raha vastu! | Sky.ee - Eesti suurim muusikaportaal!

Sky.ee taskuhäälingut “Pilves” külastas moe- ja reisiblogija Anita Sibul. Palju tähelepanu nii sotsiaal- kui traditsioonilises meelelahutusmeedias pälvinud noor neiu ei karda välja ütelda tõdesid, mida paljud ühiskonnanormide tõttu tabudeks peavad.

OLED ARMUKADE? ⟩ Bikiinipiltide printsessil Anita Sibulal on sulle selleks puhuks soovitus!

Anita tuletab Instagramis kõigile ka meelde, et emotsionaalsus on täiesti okei. "Emotsioonid on selleks, et meid suunata. Kui oled vahel negatiivselt meelestatud, siis mõtle, mida see tunne sulle tegelikult öelda üritab? Kui tunnete armukadedust, küsige enda käest, mis on see konkreetne asi, mis paneb teid kellegi suhtes armukadedust tundma?"